Marti Meble

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno handlową, oferującą odbiorcom indywidualnym i hurtowym w kraju i zagranicą nasze piętrowe łóżka metalowe, jak również wiele innych produktów. Nasz zespół wraz z licznymi doradcami, tworzą ludzie z pasją i wiedzą od kilkunastu lat związani z branżą meblową. Oferujemy meble sprawdzone, których nierzadko sami używamy!

Będąc producentem na bieżąco sprawujemy indywidualny nadzór jakościowy, tak aby trafiały do Państwa produkty najwyższej jakości. Dostosowujemy je również do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów (zestawienia kolorystyczne etc.), mając jednak zawsze na uwadze funkcjonalność, bezpieczeństwo, jakość jak również wrażenia estetyczne.

Z czasem nasz katalog mebli wraz z ich aranżacjami będzie się rozrastał by coraz lepiej trafiać w Państwa gusta i potrzeby. Chcemy być nie tylko postrzegani jako producent i sprzedawca naszych mebli, ale również być doradcą dla Państwa. Jeżeli macie państwo specjalne życzenia, nie wahajcie się ich zaprezentować i omówić z naszym doradcą, a może zaowocuje to unikalnym rozwiązaniem skrojonym na państwa potrzeby.