Dostawa i płatność

Informacje o dostawie

Nasze produkty dostarczamy własnym, wyspecjalizowanym transportem. To kolejny aspekt o który dbamy sami. Kontaktujemy się z Państwem 1-2 dni przed dostarczeniem mebli aby ustalić dogodną godzinę odbioru.

Termin dostawy jest indywidualny dla każdego z produktów. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów i sprzedawców, którzy meble dostarczają w bardzo szybkim tempie. Czas realizacji zamówienia nie przekracza 14 dni roboczych.

Dokładamy wszelkich starań, aby skracać termin dostawy. Sami jesteśmy również konsumentami i wiemy jak bardzo zależy klientom na tym, aby zamówiony towar otrzymać jak najszybciej. Każdego dnia nasi kierowcy przemierzają setki kilometrów, żeby jak najszybciej dostarczyć Wam zamówione online meble.

Metody płatności

Przelewy24 - to najszybsza metoda płatności. Po zamówieniu przejdziesz na stronę Przelewy 24 i przekażesz nam w kilka minut pieniądze za Twoje zamówienie. Ta opcja płatności zdecydowanie przyspiesza termin realizacji zamówienia.

Przelew tradycyjny - możesz skorzystać również z tradycyjnego przelewu bankowego. Po złożeniu zamówienia na ekranie oraz w mailu potwierdzającym otrzymasz dane do przelewu. W tytule wpisz numer swojego zamówienia.

Płatność przy odbiorze - jesteś tradycjonalistą? Żaden problem. Za nasze towary możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze gotówką. W ustalonym terminie dostawy upewnij się, że będziesz mieć przy sobie pieniądze.