Najlepsze łóżka piętrowe dla dzieci - duży wybór - Marti Meble

Filtruj według

Cena

  • 1 429,00 zł - 1 480,00 zł

Łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe dla dzieci marzeniem każdego malucha!

Łóżka piętrowe dla dzieci cieszą się wśród maluchów ogromną popularnością. Wielu z naszych najmłodszych klientów, chciałoby mieć w swoim pokoju taki mebel. Marzą, aby dzielić je z ukochanym rodzeństwem. Okazjonalnie mogliby nawet zapraszać na nocowanie najlepszego przyjaciela. Niekończąca się zabawa, zastanawianie się kto śpi na górze, budowanie bazy lub po prostu odpoczynek. Łóżka piętrowe dla dzieci mogą mieć dużo zastosowań!

Gdzie jeszcze przydadzą się łóżka piętrowe dla dzieci?

Łóżka piętrowe dla dzieci mogą być użytkowane nie tylko w pokoju Twoich maluchów. Sprawdzą się także w innych lokalizacjach, jak dom dziecka, ośrodki kolonijne, sanatoria dla dzieci i tym podobne. Łóżka piętrowe zajmują mało miejsca. Z tego powodu polecane są przede wszystkim do niewielkich pomieszczeń. Są one całkowicie bezpieczne. Górne łóżko posiada dodatkową barierkę. Daje ona gwarancję, że nawet najbardziej ruchliwe dziecko nie wypadnie z niego.

Łóżka piętrowe dla dzieci – wybierz to, co spodoba się Twojemu maluchowi!

W tej kategorii produktów znajdziesz dostępne w naszym sklepie łóżka piętrowe dla dzieci. Do ich wykonania użyto stabilną konstrukcję stalową. Są to produkty polskie, odpowiadające najwyższym wymaganiom naszych klientów. Dostępne modele posiadają drabinkę, którą można zamontować na różnych wysokościach. Łóżka piętrowe dla dzieci można zakupić w jednym lub dwóch kolorach. Są to głównie takie barwy jak biały, czarny, niebieski, szary, pomarańczowy lub różowy. Warto wiedzieć, że oferujemy także materace, które są do nich idealnie dopasowane.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry